top of page

VOLEYBOL TOPU İMALATI

Promosyon Voleybol Topları - Özel Logo Baskılı

Voleybol Topu İmalatı;

Siparişine özel % 100 tasarım - Eğitim okullarından, maçlara ve tanıtım organizasyonlarına kadar size özel tasarımlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi ve üretim hizmeti sunuyoruz. Tüm ürün gamımız, farklı niteliklere ve tasarımlara göz atabileceğiniz ürünlerimizin görsellerini Galeri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yerel kulübünüzde bir maça ev sahipliği yaptığınızda, bir takım veya kulüp logo baskılı voleybol toplarını kullanabilmek, profesyonellik uyandıran bütünlüğün yanı sıra takımla gurur duyulmasını sağlayabilir. Voleybol Toplarımız uygun fiyatlı, yüksek kalitelidir ve size kendi topunuzu tasarlama becerisi sağlayarak, voleybol topları sizi benzersiz, profesyonel ve amaca uygun olmasını sağlar.

Ülkemizde imalat maliyetleri sebebiyle dikişli voleybol imalatı yapılmamaktadır. Bizde kendi imalatımızda müşterilerimize hizmet sunmak amacıyla dikişli üretim yerine yapıştırma üretim tercih etmekteyiz.

 

İmalatını yapmış olduğumuz Voleybol toplarımızı genelde eğitim okulları ve promosyon çalışmalarına destek vermek amacıyla gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin daha yüksek kalitede makine dikişli veya el dikişli antrenman veya maç kalitesinde kişiselleştirebilir logo baskılı olarak voleybol topu imalatı talep etmesi durumunda ise başta Pakistan ve Çin menşei olmak üzere partner firmamız kanalıyla logo baskıları yaptırılmış ve hazır olarak ithalat yöntemiyle tedarik ederek müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Size çarpıcı renk yelpazesiyle üstün kaliteli voleybol toplarının avantajlarını sunuyoruz. Hızlı ve standart teslimat seçenekleri mevcuttur. 

voleybol-topu1-a.png
yerli_üretim.jpg

Dikişli & Dikişsiz

FUTBOL TOPU İMALATI

ÖZEL TASARIM

LOGO BASKI

bottom of page